WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'de Bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından birisiyiz. Tüm dijital ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz çünkü yaratıcı fikirler, yenilikçi tasarımlar, fonksiyonel yazılımlar ile şirketinizin nihai hedeflere ulaşmasına yardımcı olacak çözümleri tarafınıza sunabiliriz.
Sektörde her alanda hizmet vermekteyiz, kendimizi devamlı yeniliyoruz ve yüksek teknik kapasitemiz ile ülkemizin büyük kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Ayrıca enternasyonel müşterilerimiz içinde hizmet vermekteyiz.İnterneti, bir reklam aracının yanısıra Pazarlama departmanı olarak görüyoruz ve her türlü görsel öğe yanında teknik kapasitemiz ile müşterilerimizin istenilen kitleye en doğru şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.Web Siteci, grafik, web sitesi tasarımı ve fotoğraf konusunda 18 yıllık geçmişi bulunan Boğaçhan Fidan tarafından kurulmuştur. Devamlı kendimizi geliştiren, teknolojiyi yakından takip eden, zamana ayak uyduran ve Internet sektörüne yenilikler katan bir kuruluş olma yolundan hiç bir zaman vazgeçmiyoruz.Web Siteci son yıllarda en çok tercih edilen yazılım teknikleri, şirketinize özel kullanıcı dostu web arayüz çalışmaları, tüm mobil cihazlara tam uyumlu kodlama yapılarıyla başarılı çözümler sunmaktadır. Sektörünüze ve hedef kitlenize uygun hazırladığımız web sitenize Internet Spesifik Pazarlama Tekniklerini; Sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya reklam danışmanlığı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), adwords danışmanlığı vb. hizmetlerimizle şirketinizin bilinilirliğini ve marka değerini daha yukarılara taşıyoruz.
Bir Web Projesi yapabilmek için gerekli tüm hizmetleri, web hosting, web sitesi tasarımı, e-mail servisleri, e-ticaret çözümleri, crm, portal çözümleri, yazılım, logo tasarımı, arama motoru optimizasyonu, gerekli dile tercüme, profesyonel fotoğraf çekimi, imaj revizyonu, ve şirket gereksinimi olan diğer tüm konularda da profesyonel çözümleri sunuyoruz.
Yapılan işin ciddiyetinin farkında olan firmamız gelecektede yükselen grafiğiyle sizlere hizmet etmeye devam edecektir.Daha iyisi için çalışıyoruz..hakkımızdabilişm sektörüınternet sektörüweb hostingweb sitesi tasarımıe-mail servislerie-ticaret çözümlericrmportal çözümleriyazılımlogo tasarımıarama motoru optimizasyonugerekli dile tercümeprofesyonel fotoğraf çekimiimaj revizyonu
Teknolojinin gelişim göstermesi ve internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi daha fazla artmaya başlamıştır. Internete olan bu ilginin artması mobil cihazların bu yöndeki kullanımınıda arttırmıştır. Kurumsal web tasarımı, kurumun kurumsal yanının ortaya çıkması ve kendi varlığını tüm geniş kesimlere dijital dünya sayesinde en iyi şekilde aktarabilmesi açısından fazlasıyla önem taşımaktadır.
Kurumun web sitesi dijital aynası olduğu için ziyaretçilerin bir bakışta şirketin prezentabl bir şirket olduğuna dair kanaat getirmesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı bu tür kurumsal web hizmetlerinin son derece büyük bir önem arz ettiğini belirtmek gerekmektedir.
Web Siteci kurumsal web sitesi tasarım projelerinde aşağıda yer alan akışı uygular:
Müşteri analiziİhtiyaç analiziÇözüm önerisiProjelendirmeTeklif ve OnayıDraft tasaımın hazırlanması ve onayıAltyapının oluşturulması ve içeriğin adapte edilmesiTestProje kapsamında ise eğitimTestOnayıSitenin yüklenmesi ve yayına almaİçerik ve Site YönetimCanlı yayına geçilmesinin ardından sitenin sürdürülebilirliğini ve dijital dünyadaki yerinin sağlamlaştırılması adına müşterinin tercihine göre İçerik ve Site Yönetim hizmetinin tercih edilmesi önerilir.Sosyal Medya Danışmanlığı
Günümüzde çok önem taşıyan sosyal medyadaki bulunurluk için sosyal medya planlaması ve danışmanlığı çok önem arz etmektedir. Bunun için sosyal medya danışmanlığı hizmeti müşterilerimizeönerilmektedir.Arama Motoru Optimizastonu
Olmazsa olmazlardan biri de Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dur. Kurumunuzun varlığının arama motorlarında ön sıralarda yer alması artık bir gerekliliktir. Potansiyel milyonlara erişmek kurumun ve işiniz için çok önemlidir. Temel arama motoru optimizasyonu altyapısı tüm projelerimizde sisteme enetgre edilir ve İçerik ve Site Yönetim hizmetimiz dahilinde sürekli olarak takibi yapılır.
 
Siteniz Mobil Uyumlu mu ?Siteniz mobil uyumlu değil ise Google sizi aramalarda geri plana atmaktadır. Ayrıca Google mobil aramalarda Mobil uyumlu web sitelerini aramalarda “Mobil Uyumlu” uyarısı ile siteye girecek kullanıcıya ön bilgi olarak vermektedir. Bu sebeplerden dolayı artık Mobil Web Tasarımı ile veya Responsive Web Tasarımı ile sitenizi mobil uyumlu kılmanız dijital dünyadaki yerinizi ve bulunurluluğunuza fayda sağlayacaktır.Dijital Dünyaya Sizi Yansıtalım
Web tasarım ajansı olarak farklı ve yenilikçi fikirler ışığında sizi Dijital Dünyaya tanıtıyoruz. Bunu yaparken kurumsal kimliğinizin detayları ile uyumlu, sade, şık ve ciddiyet çizgisi içerisinde sizinde incelemiş ve beğenmiş olduğunuz sitelerden fikirler alarak planladığınızdan daha da iyi bir sonuç ile çözüm oluşturuyoruz. Tasarım ve interaktif uygulamaların bir arada sunulduğu projelerde uyum ve estetik ön plandadır.